Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada baykuş görmek pek hayra alamet değildir. Rüyada baykuş görülmesi kaza ve belaya delalet eder. Baykuş bilindiği gibi halk arasında uğursuz bir varlık olarak nitelendirilir. Rüyasında baykuş gören kişi son derece dikkatli olmalıdır. Ancak bazı durumlarda baykuşun görülmesi nimet ile de tabir olunmaktadır. 

Rüyada Baykuş Kovalamak

Rüyasında baykuş kovaladığını gören kişi belaları bertaraf edip, huzura erecektir. Rüyada baykuş görmek hayra alamet olmadığı gibi, baykuşun kovalanması da bela ve musibetlerin def edileceği anlamına gelmektedir. Bazen de baykuşun kovalanması, rızk ile tabir olunur. Yanı kısa vadede bir yerlerden mal gelebileceğine delalet eder. Sopayla baykuş kovaladığını gören kimse ise kısa zamanda nakdi bir sermayeye erişecek ve bu sermaye ile kurduğu işte çok başarılı olacaktır.

Rüyada Baykuş Eti Yediğini Görmek

Rüyada baykuş eti yediğini gören kimse iş hayatında bazı sıkıntılar yaşayabilir. Baykuşun genel tabirine uygun olarak bela ve musibet, işlerinden kaynaklanabilir. Rüyasında baykuş eti yediğini gören kişi birlikte çalıştığı iş arkadaşlarından zarar görebilir. Bu bela ve musibetler karşınında sabredilmeli ve feraha erilecek günler beklenilmelidir. 

Rüyada Baykuş Öldürmek

Rüyasında baykuş öldürdüğünü gören kimse çektiği sıkıntılardan kurtulacaktır. Bilindiği gibi baykuş bela ve musibetlerle tabir olunur. Böylesi bir varlığın rüyada öldürüldüğünün görülmesi, bela ve musibetlerin bertaraf edileceği anlamına gelmektedir. 

1813 kez okundu.
Yorumlar
Adnan 27-05-2020 18:23:44

merhaba rüyamda beyaz bir baykuş beni takip ettiğini gördüm rüyamı yorumlar mısınız . teşekkürler.

Onur Özcan 26-04-2020 00:17:57

Rüyamda baykuşu kürekle kovalıyodum. Sonra kürek kırıldı. Koşarak uzaklaştım


Yorum Yaz