Rüyada Kalem - Dolma Kalem Görmek

Rüyada kalem görmek ne anlama gelir? Rüyada kalem açmak nedir? Rüyada kalem kırdığını görmek nedir? Rüyada kalem aldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada kalem görmek ilim ve irfan ile tabir olunur.

Rüyada kalem görmek ilmi bilgi birikimi veya eğitim anlamına gelmektedir. Rüyasında kalem gören kişi eğer henüz tahsilini tamamlamadıysa eğitim konusunda çok güzel fırsatlar yakalayacak ve bu fırsatları iyi değerlendirebilirse neticesini de hayırlı bir şekilde alacaktır. Rüyada görülen kalem kurşun kalem ise eğitim konusunda karşısına çıkacak fırsatlar küçük olacaktır. Eğer görülen kalem dolma kalem ise karşısına çıkacak fırsat büyük olacaktır. Zira dolma kalem genellikle uzun ömürlü olmasıyla bilinir. Bunların yanında kalem görmek yemin ile tabir olunur. Ayrıca düşman karşısında zafer kazanmaya da delalet eder.

Rüyada Dolma Kalem Görmek

Rüyada dolma kalem görmek bilim, iyilik ve kötülükten geri durmak olarak tabir olunur. Rüyada eline dolma kalem aldığını görmek elde edilen tahsil neticesinde memuriyete erişileceğine delalet eder. Aynı zamanda elinde kalem olduğunun görülmesi adaletle hükmedilmesi anlamına da gelmektedir. Bazı kaynaklara göre ise dolma kalem görmek evlada alamettir. Rüyada içi dolu dolma kalem görmek ise hamile olan kadının çocuğunun erkek olacağına işaret eder.

Rüyada Kalemin Kırıldığını Görmek

Rüyada kalemin kırıldığını görmek zarar ile tabir olunur. Rüyada kalem görmek gelen itibariyle alim, hakim gibi şan verdiği kabul edilen meslekler ile tabir olunur. Rüyada kalemin kırıldığını görmek bazen de düşman karşısında mağlubiyete ve sabrın tükendiğine işaret eder. Ancak bu noktada sabırlı olunmalı ve sakinliğin muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Rüyada Kalemle Yazı Yazdığını Görmek

Rüyada kalemle yazı yazdığını görmek adaletle hükmedileceğine işaret eder. Ayrıca kalemle yazı yazdığını gören kişinin memuriyete erişeceğine ve eriştiği bu memuriyette karar alıcı, hüküm verici bir konumda bulunacağına delalet eder. Eğer bu rüyayı gören kişi henüz eğitim alma aşamasında ise bu eğitimine son derece ehemmiyet vermelidir. Zira bu dönemde aldığı eğitimini hüküm verirken çok kullanacaktır. 

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz