Rüyada Çalılık Görmek

Rüyada Çalılık Görmek

Rüyada çalılık görmek ne anlama gelir? Rüyada çalıların arasında yürüdüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada çalılıklar arasında yürüdüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada çalılıklardan kurtulduğunu görmek ne anlama gelir?

Rüyada çalılık görmek zorlanmadan elde edilen mal ve mülke delalet eder. Rüyada çalılık görmek aynı zamanda güzel ve iyi ahlaklı bir evlada işarettir. Çalı çırpı görmek ise sıkıntı ve mutsuzluğa işaret eder.

Rüyada çalılık görmek çekilecek zorluklar neticesinde erişilecek nimete işarettir. Bir kişi rüyasında çalılık görürse o kişi o çalılık oranında sıkıntı çekecektir. Çalılığın arka tarafında gördükleri ise o kişinin erişeceği nimeti temsil etmektedir. Çalıların arkasında yer alan nesne veya alan, eğer kişi tarafından iyi bilinen bir mekan veya nesne ise erişilecek nimet de iyi olacaktır. Ancak görülen mekan veya nesne kişi tarafından kötü veya fena bilinen bir mekan veya obje ise kişinin elde edeceği nimetin miktarı fazla olmayacaktır. Hatta bu nimet kişiye zarar bile verebilir


Rüyada Çalılıkta Yürüdüğünü Görmek

Rüyada çalılıkta yürüdüğünü görmek hayattaki sıkıntıları aşma konusunda yol katettiğiniz anlamına gelir. Bu kimse rüyasındaki çalılar arasında yürümekte zorlanıyor ise çektiği sıkıntıları aşma konusunda da zorlanacak demektir. Eğer kolayca çalılıkta yürüdüğünü görmüşse hayatta karşısına çıkan engelleri de o ölçüde kolayca aşacak demektir.

Rüyada çalılıklar arasında yürümek bazen de hayat tecrübesine işaret etmektedir. Eğer bir kimse rüyada yürüdüğü çalılıklardan bir şeyler öğrenip sonraki çalılıkları kolaylıkla aştığını görürse, bu kişi hayattan ders çıkaracak, tecrübesi sayesinde refaha erecektir.


Rüyada Çalılıklar Arasında Uyuduğunu Görmek

Rüyada çalılıklar arasında uyduğunu görmek hayra alamet değildir. Bir kişi eğer kendisini çalılıklar arasında uyurken görmüşse düşmanlarının veya kötülüklerin açık hedefi haline gelir. Zira bütün zararlı canlılar (yılan, akrep gibi) çalılıkların arasında barınır. Bu noktadan rüyayı gören kişiye zarar verebilir.


Rüyada Çalılıklardan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada çalılıklardan kurtulduğunu görmek artık huzura ve rahatlığa erileceği anlamına gelmektedir. Rüyada çalılık görmek yukarıda da bahsettiğimiz gibi sıkıntıları ifade etmektedir. Böylesine bir ortamdan çıkıyor olmak kederlerden arınma anlamına gelir. Eğer çalılardan kurtulduğunuzda üzerinizde çalı parçaları var ise, bunlar size verilen hasarlar anlamına gelmektedir. Yani zorluk dönemlerinizde yaşadıklarınız psikolojik veya mental olarak sizlere zarar vermiş olabilir. Bunları atlatma adına gereken özveriyi göstermelisiniz.

Yorumlar
Büşra 14-05-2020 13:50:26

meraba rüyamda elbisemi çalılıklara takmıştım çok sığ bir çalılıktı ama zar zor ordan kutuldum ama elbisemde yırtıklar oluştu ama korkutucu seslerde duymuştum kurtulmaya çalışırken rüyamı yorumlayabilir misiniz. teşekkürler

Cevap Rüya Ansiklopedisi

Rüyada çalılıklardan kurtulduğunu görmek artık huzura ve rahatlığa erileceği anlamına gelmektedir. Rüyada çalılık görmek yukarıda da bahsettiğimiz gibi sıkıntıları ifade etmektedir. Böylesine bir ortamdan çıkıyor olmak kederlerden arınma anlamına gelir.

Murtafa 14-05-2020 04:04:49

Merhaba rüyamda çölün ortasındaydım heryer çalılıktı sonra o çalıların arasında yürüdüğümü gördüm yanımda kardeşim de vardı bunun anlamı nedir acaba yorumlayabilir misiniz. tesekkruler

Cevap Rüya Ansiklopedisi

Rüyada çalılıkta yürüdüğünü görmek hayattaki sıkıntıları aşma konusunda yol katettiğiniz anlamına gelir. Bu kimse rüyasındaki çalılar arasında yürümekte zorlanıyor ise çektiği sıkıntıları aşma konusunda da zorlanacak demektir.


Yorum Yaz