Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada yavru kedi beslediğini görmek ne anlama gelir?  Detaylar aşağıda listelenmiştir;

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek güvenilirlik ve hizmet ile tabir olunur. Rüyada yavru kedi görmek şerefli, zengin ve itibar gören bir eşe delalet eder. Eğer görülen kedi siyah renkte ise eş tarafından gelecek servete delalet eder. Bu servetin miktarı ise kedinin tüylü olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Rüyada görülen yavru kedinin henüz tüyleri çıkmamışsa gelecek olan servet de o derece az olacaktır. Eğer rüyada görülen yavru kedinin tüyleri çıkmışsa gelecek olan mal ve mülk de o oranda çok olacaktır. Bu noktada tüylerin çok olması yararınıza olacaktır.

Rüyada yavru kedi görmek bazı yorumculara göre de yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuk neticesinde hayatınızın son derece değişikliğe uğrayacağına işaret eder. Rüyada yavru kedi görmek kişinin hayatını o kadar değiştirir ki, eski halinin tam zıddı olur. Bu değişime kişinin kendisi bile inanmakta zorluk çeker.

Rüyada Yavru Kedinin Evine Girdiğini Görmek

Rüyada yavru kedinin evine girdiğini gören kişi dost ve düşmanlarından emin olur. Rüyada yavru kediyi evine alan kişi kendisine husumet besleyen kişilerin ne konuda ve nasıl husumet güttüğünü iyi bilecek ve ona göre önlemler alacaktır. Rüyasında yavru kediyi evine alan kişi yavru kediyle vakit geçirdiği gibi düşmanlarıyla da vakit geçirmiştir. Yani kendisine karşı olan düşmanları da bir zaman dost bildikleridir. Dolayısıyla bu kişileri oldukça iyi tanımakta ve atacağı adımları çok iyi tahmin edebilmektedir. 

Rüyada Dişi Yavru Kedi Görmek

Rüyada dişi yavru kedi görmek bol mal ve mülke delalet eder. Bir kişi rüyasında dişi bir yavru kedi görürse bu kişiye aniden ve beklenmeksizin gelecek mal ve mülke delalet eder. Bu mal ve mülk iş kapısı olabileceği gibi miras gibi karşılıksız da gelebilir. Eğer iş kapısı olacak ise bu iş kapısı devlet memuriyeti ile tabir olunur. Bunun yanında dişi kedi gören kişi eğer evli ise  kız çocuk sahibi olacak demektir. Yeni doğacak evlat nasibiyle birlikte doğar. Dolayısıyla bu cihette de mal ve mülk getirisi olacaktır.

Rüyada Yavru Kedi Sevdiğini Görmek

Rüyada yavru kedi sevdiğini görmek, kediye rüyada verilen kıymet nisabında şan, şeref ve izzete kavuşur. Bazı kere de rüyada yavru kedi sevdiğini görmek hayırlı bir eşe, mala, hizmet ede kişiye veya bir kadından menfaat görmeye delalet eder. 

Rüyada yavru kedi sevdiğini görmek beden sağlığına, vücut kuvvetine, sıhhate ve selamete tabir olunur. Aynı zamanda yavru kedi sevdiğini görmek koruyucu ve kollayıcı olmaya delalet eder. Çünkü henüz yavru olan canlılar korunmaya muhtaçtır.

Rüyada Yavru Kedi Beslediğini Görmek

Rüyada yavru kedi beslediğini görmek üzüntü ve kederi bertaraf etmeye işarettir. Rüyada yavru kedi beslediğini görmek yardımsever bir kişiliğe delalet eder. Hayatınızda alacağınız kararlar neticesinde yardımsever bir insan olma yolunda adım atmış olabilirsiniz. Rüyasında yavru kedi beslediğini görmek kedilerin sayısına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Genel itibariyle iyi bir şekilde yorumlanan bu rüya kedilerin sayısının tespit edilebildiği ve bu sayının tek bir sayı (örneğin 3) olması halinde işleri tersine çevirebilmektedir.

Rüyada tek sayıda kedi sevdiğini görmek bela ve musibetlerin adeta bir paratoner gibi kendinize çekmeniz anlamına gelmektedir. Yakın dönemde sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz. Ancak bu süreç kedilerin yavru olmasından dolayı çok sancılı olmayacak ve çok uzun sürmeyecektir.

Rüyada çift sayıda kedi sevdiğini görmek ise genel olarak yukarıda da bahsedildiği gibi yardıma, yardımseverliğe ve sevecen bir insana delalet eder. Bu insan siz olabileceğiniz gibi çevrenizde var olan bir kişi de olabilir.

Rüyada Yavru Kedi Sahiplendiğini Görmek

Rüyada yavru kedi sahiplendiğini görmek hayatınıza girecek yeni insanlara delalet eder. Rüyada yavru kedi sahiplenmek bundan ötürü hayırlı bir eş ile tabir olunur. Bazen de hayatınıza girecek yeni kişi samimi bir arkadaş olabilmektedir. Ancak ekseriyetle eş ile tabir olunur. Eğer görülen yavru kedinin rengi beyaz ise hayatınıza yeni girecek olan insanlardan inanamayacağınız derecede fayda göreceksiniz demektir. Eğer rüyada görülen yavru kedinin rengi siyah ise, bu kişinin size eş olması haricinde zararı da dokunabilecektir. Bu noktada hayatınıza bazı insanları alma konusunda son derece titiz davranmalı, ince eleyip sık dokumalısınız.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Tabirini Okumak İçin Tıklayınız.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz