Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz kedi sevdiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz kedi yakaladığını görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz kedi beslediğini görmek ne anlama gelir? Detaylar aşağıda listelenmiştir;

Rüyada beyaz kedi görmek asistan ve koruma olarak nitelendirilir. Bunların yanında kadın için sıkıntı, çocuk, husumet, hırsızlık, dedikodu ve benzerleri ile tabir olunur. Ayrıca yaşanan bolluğun ve huzurun yerini sefalete bırakacağına delalet eder. Bazı kaynaklara göre ise çekilecek sıkıntıların çok uzun sürmeyeceği ve kısa sürede eski duruma dönüleceği vurgulanmaktadır. Beyaz kedinin, beyaz olmakla temizlik ve saflığı da temsil ettiği bilinmektedir.

Rüyada Beyaz Kedi Sevdiğini Görmek

Rüyada beyaz kedi sevdiğini görmek günahlardan arınmaya, bu konuda yardım ve destek almaya ve ruhsal anlamda arınmaya delalet eder. Rüyada beyaz kedi sevdiğini gören kişi hayırla yad edilecektir. Bu kişi çevresindekilere yararlı, sevilen bir kişi olacaktır. Ayrıca beyaz kedi sevdiğinin görülmesi temizliğe işaret eder. Bu hem manevi anlamda hem de fiziksel anlamda olabilir. Yaşadığınız yeri temizlemek veya ruhsal olarak arınmaya delalet eder. Bazı kaynaklara göre ise beyaz kedi sevilmesi, çekilen cefa ve sıkıntıların sakince bertaraf edileceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Kedi Yakaladığını Görmek

Rüyada beyaz kedi yakaladığını görmek dert ve tasaları kendine çekmeye yorumlanır. Rüyasında beyaz kedi yakalayan kişi gerçek hayatta da sıkıntı ve stresi yakalamış ve hayatına almıştır. Ancak bu sıkıntılar çok da üzerinde durulması gereken sıkıntılar değildir, devası basit olan sıkıntılardır. Bu sıkıntıların üstesinden kolayca gelinebilir.

Rüyada Beyaz Kedi Beslediğini Görmek

Rüyada beyaz kedi beslediğini görmek henüz çok büyümemiş sıkıntılarını içinden çıkılmaz bir hale getirmeye delalet eder. Rüyasında beyaz kediyi besleyen kişi, hayatında var olan sıkıntılarını kendi elleriyle büyütmektedir. Görülen kedi eğer beslenme neticesinden olağanüstü bir şekilde büyürse dertler de o derecede büyür. Neticesinde de bu dertlerin üstesinden gelmek de o derece zor olacaktır. Bazı kaynaklarda ise beyaz kedi beslenmesi hayatta yapılacak temizliğin büyük olacağına, hayatta yeni açılan sayfanın da o derece temiz olacağına delalet eder.

Yorumlar
Eyyo 04-05-2020 23:15:10

Rüyamda beyaz kedi kovaladığımı yakalamaya çalıştığımı gördüm yorumlar mısınız

Cevap Rüya Ansiklopedisi

Bıttımsu


Yorum Yaz